Rada Ognia

Forum przeznaczone dla przywództwa Tallamaris Elrquel

Ogłoszenie

Czy to forum może zostać, czy lepiej zrobić na fora.pl?

#1 2008-05-08 18:51:25

Założyciel forum

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 86
Punktów :   
Id w grze: 273

Dellas

Uwaga. Temat, który zamierzam poruszyć jest tematem ważnym, a pytanie, na które oczekuję odpowiedzi może bardzo wiele zmienić w klanie. Jak na pewno się zorientowaliście po temacie, chodzi o Dellasa.
Rozmawialiśmy z nim na zlocie. Powiedział, że mógłby z powrotem wstąpić do Tallamaris Elrquel jako przywódca. Co sądzicie o tej koncepcji? Czy jesteście za, czy przeciw?

Moje zdanie jest takie. Dellas był założycielem TE. Rządził nim przez wszystkie ery jego istnienia na Vallheru. I był to okres szczególnie udany dla klanu. Nie chodzi tu nawet o Astralną Machinę. Wytworzył się po prostu pewien specyficzny tylko dla tallamarów klimat. I my ten klimat pokazywaliśmy innym. W plotkach, opowiadaniach, gazetce, profilach. Respektowano nas z pewnością bardziej niż teraz. Iście złoty wiek.
Podczas Orodlinu wszystko się zepsuło. Wielu znamienitych klanowiczów dezaktywowało się. Odszedł też sam Dellas. Nie z własnej woli, czy braku czasu ale dlatego, że został władcą Orodlinu. W TE zastąpił go Leszu. I uważam, że jest dobrym przywódcą. Jednak Dellas miał w sobie o wiele większy zapał. Czuło się, że TE to jego dziecko. On je stworzył od samego początku i dlatego z takim zapałem pielęgnował. Myślę, że właśnie ten który wymyślił tallamarów, najlepiej spełni się w roli ich przywódcy, gdyż z całą ideą czuje bezpośredni związek

Czyli jeśli już teraz miałoby się rozpocząć głosowanie to jestem
ZA

Naturalnie czekam na wasze zdania oraz dyskusję, która zapewne się wywiąże w tym temacie.

Offline

 

#2 2008-05-08 21:11:04

Eldian

Administrator

7414703
Zarejestrowany: 2008-02-08
Posty: 53
Punktów :   

Re: Dellas

Problem Dellasa był chyba kiedyś omawiany. Z jednej strony jest wybitnym przywódcą. Z drugiej Leszu jest przywódcą, dobrym i mimo wszystko nie mam zastrzeżeń.
Jednak, najchętniej dałbym dwóch przywódców. Inna sprawa że w Oro jako przywódca powinien widnieć Leszu. Czemu? Jak zmyłka Niech sądzą że Dellas jest np. w Radzie Ognia ale nie jest przywódcą. To pozwoli ich przekonać że dalej jest jak jest


Bez zdania

Offline

 

#3 2008-05-08 21:25:38

Założyciel forum

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 86
Punktów :   
Id w grze: 273

Re: Dellas

Obawiam się, że istnienie dwóch przywódców może powodować różne, niekoniecznie dobre, sytuacje. Lepiej nie rozmywać tego stanowiska. Natomiast myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Dellas był taką szarą eminencją. Oczywiście jeśli jemu będzie coś takiego odpowiadało A tego nie wiem.

Offline

 

#4 2008-05-15 16:24:09

Athan

Administrator

4447953
Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 133
Punktów :   

Re: Dellas

TE "zloty wiek" ma juz za soba
jakos mi sie nie widzi zeby powrocila do tych "wspanialych" czasow gdy klan byl powazany, znany i przezywal wiele sukcesow
Obecnie w klanie dzieje sie wiele negatywnych rzeczy i sie po prostu sypie na naszych oczach
Nie ma sie co oszukiwac - jestesmy cieniem dawnego TE i z dnia na dzien jest coraz gorzej Moze jak sie wezmiemy za robote to doprowadzimy choc troche klan do porzadku
A co do Dellasa... Kiedys go szanowalem, uwazalem za osobe kompetentna, czytalem jego wypowiedzi z zainteresowaniem itd
Niestety to sie zmienilo gdy zajal sie projektem Orodlinu i w tym momencie nie mam do niego po prostu zaufania, kiedys bylem szarym klanowiczem a teraz jestem osoba aktywna majaca wplyw na klan, roznimy sie pogladami na temat gry i klanu bo tez sie bardzo rozwinalem na przestrzeni tych kilku lat itd
Nasze relacje nie sa juz takie dobre jak za czasow TE na Vallheru i jestem pewny ze nasza ponowna wspolpraca w klanie bedzie dosc trudna, beda pojawialy sie byc moze jakies konflikty itd

Jest nawet spora szansa ze po prostu odejde z szeregow Tallamaris Elrquel jak Dellas zostanie ponownie przywodca. Lagodniejszy wybor to m.in. rezygnacja z bycia Radnym i stanie sie szarym klanowiczem lub duchem po prostu. Nie przewiduje pozostawienia tego tak jak jest obecnie czyli bycie dalej Radnym zaangazowanym w prace na rzecz klanu bo konflikt z Dellasem pewny jak nic - nie chce mi sie po prostu meczyc bo juz dawno zrozumialem ze jego pomysly, plany, decyzje stoja wyzej od tego co ja sadze, albo ze ja sie myle a on ma zawsze racje (wiem to na przykladzie wspolpracy z przedstawicielami OT i osobami majacymi wplyw na gre)

Ostatnio edytowany przez Athan (2008-05-15 16:29:21)

Offline

 

#5 2008-05-15 17:21:50

Założyciel forum

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 86
Punktów :   
Id w grze: 273

Re: Dellas

Dziwi mnie że już z góry przewidujesz jakieś konflikty, kataklizmy i nie wiadomo, co jeszcze.

Jest nawet spora szansa ze po prostu odejde z szeregow Tallamaris Elrquel jak Dellas zostanie ponownie przywodca.

Nie "jak" tylko "jeśli". Pamiętaj, że nie dyskutujemy o tym, kiedy to się stanie, ale czy to się stanie. I dlatego też tutaj bym się z pewnymi rzeczami powstrzymał.

Natomiast post z pewnością dużo informacji przekazał. Na przykład to, że jesteś na nie w stosunku do Dellasa. I przyjmuję do wiadomości twoje zdanie, chociaż nie do końca się z nim zgadzam

Offline

 

#6 2008-05-15 19:11:18

Athan

Administrator

4447953
Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 133
Punktów :   

Re: Dellas

Heh
nasze wizje, poglady sie po prostu roznia
mialem niewiele do powiedzenia, bylem ignorowany, mylilem sie wedlug niego poniewaz on wie lepiej itd
Taka wspolpraca wyglada dosc niefajnie co nie? Po co wiec stwarzac kolejny problem w klanie jak mamy i tak juz mase? Odejscie z klanu, usuniecie sie w cien to chyba najlepszy sposob bo i tak wiadomo ze bedziemy sie spierac albo nie bedziemy sie wogole dogadywac - widac to na przykladzie naszych dyskusji jakie z nim prowadzilem Jestem przeciez postacia ktora nie jest az takiego formatu jak Dellas (masa funkcji, znany, lubiany itd) wiec to jest oczywiste ze to ja musze zrezygnowac i usunac sie w cien

Offline

 

#7 2008-05-15 19:25:26

Athan

Administrator

4447953
Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 133
Punktów :   

Re: Dellas

Jeszcze jedna sprawa
nigdzie nie napisalem ze jestem za, przeciw, czy wstrzymuje sie od glosu
Decyzja nie zalezy ode mnie

miedzy naszymi postaciami jest poprostu konflikt pogladow itd - jest spora szansa ze nie bedziemy ze soba po prostu dobrze wspolpracowac co jest nie do pomyslenia w szeregach tego samego klanu
Wiec po co isc droga ktora moze stworzyc kolejne problemy kiedy i tak mamy ich juz sporo w klanie
Wiec zrobie to co bedzie najlepsze dla TE: Odejde lub usune sie w cien, Dellas wroci, wszyscy beda szczesliwi itd - czego chciec wiecej

Offline

 

#8 2008-05-15 21:24:23

Założyciel forum

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 86
Punktów :   
Id w grze: 273

Re: Dellas

Wiesz, a propos Dellasa, to nie wiem czy wróci jeśli będzie wiedział, że nie każdy tego chce. Bo to byłoby co najmniej dziwne. Więc na ten moment szanse na to oceniam jako niskie. Z tego, co wiem, to były też jakieś spięcia między nim a Kacprem. TO, co pisałem to nie jest żaden pewnik. Jest to coś w rodzaju propozycji, która padła na zlocie . Chciałem się dowiedzieć, jak klan się na to zapatruje

Offline

 

#9 2008-05-16 10:17:59

Athan

Administrator

4447953
Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 133
Punktów :   

Re: Dellas

Heh
tak szczerze to Dellas jest dosc trudnym czlowiekiem
ciezko go przekonac do zmiany pogladow, zmiany decyzji itd poniewaz jak sie uprze na swoim to nie masz szans na przeforsowanie czegos co moze byc nawet lepszym rozwiazaniem niz Dellasowe bo on uwaza inaczej i koniec
Nie mialem az tylu funkcji niz on, nie jestem az tak znany, nie jestem az takim wirtuozem slowa itd ale swoje wiem i nie mam ochoty za kazdym razem byc na przegranej pozycji mowiac na darmo poniewaz on uwaza inaczej

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoofpbf.pun.pl www.procity.pun.pl www.ozwierzakach.pun.pl www.kino.pun.pl www.narutomojadroganinja.pun.pl