Rada Ognia

Forum przeznaczone dla przywództwa Tallamaris Elrquel

Ogłoszenie

Czy to forum może zostać, czy lepiej zrobić na fora.pl?

#1 2008-02-07 18:43:49

Założyciel forum

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 86
Punktów :   
Id w grze: 273

Witajcie

Chciałbym wszystkich przywitać na forum Rady Ognia, czyli przywództwa Tallamaris Elrquel.

Najpierw chciałbym wyjaśnić dlaczego to forum powstało. Otóż do forum klanowego ma całkowity dostęp Hipekhop. O ile nie jest to szkodliwe przy tematach nie będących jakimiś kluczowymi (zwłaszcza, że Hipek jest osobą, która raczej stara się być dobrym klanowiczem), o tyle może być niebezpieczne i osobliwe w przypadku Rady Ognia. Nie chciałbym aby rekrut miał nieograniczony dostęp do wszystkich klanowych informacji. Kwestię stworzenia nowego forum uzgodniłem z Leszem i jest ona przez niego zaakceptowana.

Jeśli chodzi o administrowanie forum, to będę się starał jak najmniej dawać po sobie znać, że jestem adminem. Według mnie administracja forum powinna być jak dobra ochrona. Nie widać jej, ale jednak w razie potrzeby robi co trzeba. Dlatego też nie będę się narzucał. Zresztą większość forumowiczów będzie równa mi pod względem funkcji w klanie, więc jakim prawem miałbym się nad nimi wywyższać. Funkcje administracyjne otrzyma też Leszu.

Teoretycznie Rada Ognia mogłaby obradować w jednym dziale. Nie mam pojęcia, czy każdy z działów na forum, które stworzyłem będzie w pełni wykorzystywany. Nie mogę przewidzieć na chwilę obecną, czy trzeba będzie jakieś dodać lub usunąć. Mam nadzieję, że zrozumiecie ewentualne zmiany w organizacji forum. Od razu chciałbym zastrzec, że nie przewiduję karczmy czy innego działu służącemu rozrywce. Uważam, że wszelkie rzeczy tego typu powinny się znajdować na forum ogólnym klanu. Tutaj powinny się znajdować jedynie informacje, które nie powinny dotrzeć do osób nie będących w zarządzie klanu.

Kończąc powitanie na forum chciałbym pogratulować wszystkim, którzy dostali się do Rady Ognia. Mam nadzieję, że się zgramy i miło będzie się nam pracować nad tym aby czynić klan lepszym.

Z poważaniem
Gamlin

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cserwery.pun.pl www.adresapokalisy.pun.pl www.badboy.pun.pl www.wankowicza.pun.pl www.extreme-klan.pun.pl