Rada Ognia

Forum przeznaczone dla przywództwa Tallamaris Elrquel

Ogłoszenie

Czy to forum może zostać, czy lepiej zrobić na fora.pl?

#1 2008-09-07 22:04:58

Athan

Administrator

4447953
Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 133
Punktów :   

Podsumowanie

Minęły dwa tygodnie odkąd zostałem wybrany przez Radę Ognia i tym samym objąłem przywództwo w Tallamaris Elrquel - jakie wnioski wysuwacie po tym czasie odnośnie mojego przewodnictwa i obecnej sytuacji w klanie? Prosze o szczere odpowiedzi w związku z ta sprawa

Ostatnio edytowany przez Athan (2008-09-07 23:25:16)

Offline

 

#2 2008-09-09 23:18:40

Rotarim

Radny

Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 9
Punktów :   

Re: Podsumowanie

Szczerze?ale na pewno?No dobra sam tego chciałeś, a więc uważam, że jest do [piip].

Dobra koniec żartów.Różnica jest znaczna.Leszu był dobrym przywódcą, ale ze względu na brak czasu, mało aktywnym i to był problem, taka "demoralizacja w szeregach".Teraz przywódcą jest ktoś bardziej energiczny, częściej bywający w grze no i jak na razie wszystko zapowiada się dobrze.Ale 2 tygodnie końca Ery to za mało by wysuwać jakieś głębsze wnioski.Po takim okresie mogę jedynie postawić prognozę, a jest ona dobra dla TE.Z nadzieją patrzę w przyszłość i czekam na II Erę

Offline

 

#3 2008-09-10 13:15:58

Założyciel forum

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 86
Punktów :   
Id w grze: 273

Re: Podsumowanie

A ja  z prognozą poczekam aż odejdę z klanu. Jeśli po odejściu z TE będę wciąż o nim słyszał, to znaczy że przywódca jest aktywny

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ozwierzakach.pun.pl www.kino.pun.pl www.narutomojadroganinja.pun.pl www.procity.pun.pl www.narutoofpbf.pun.pl