Rada Ognia

Forum przeznaczone dla przywództwa Tallamaris Elrquel

Ogłoszenie

Czy to forum może zostać, czy lepiej zrobić na fora.pl?

#1 2008-05-16 18:03:04

Athan

Administrator

4447953
Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 133
Punktów :   

Przyszłość klanu

Czas sie chyba zająć tym co zamierzamy robić w przyszlosci. Większość ery za nami wiec mozna powoli myslec nad planami na nastepna ere, dzialaniami itd. Ma ktos jakies ciekawe propozycje? Oczywiscie propozycje na koncowke tej ery tez mozna tu zawrzec - tez sa mile widziane
Licze ze czlonkowie Rady zaczna byc aktywniejsi poniewaz sytuacja w klanie sie pogarsza. Czas w koncu cos robic - chyba nikt nie chce patrzec na to jak klan sie sypie a w najgorszym przypadku moze nawet sie rozpasc

Offline

 

#2 2008-05-16 21:15:15

Założyciel forum

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 86
Punktów :   
Id w grze: 273

Re: Przyszłość klanu

Myślę, że trzeba obsadzić odpowiednie stanowiska.
Po drugie, zrobić spis osób angażujących się w klan i tych, którzy w klanie są jedynie statystami. Na razie możemy jeszcze z tego konsekwencji nie wyciągać, ale taka lista pokaże nam, na kogo możemy liczyć itd.
Po trzecie, trzeba powoli zacząć stosować regulamin.
Po czwarte, powinniśmy się zastanowić nad awansami w klanie
Po piąte wreszcie - trzeba sprawdzić, co z nami samymi. Kto z Rady Ognia ma czas i ochotę do pracy. Naturalnie nie chodzi mi, aby kogoś stąd wyrzucać. Mimo wszystko jednak warto wiedzieć, na czyją współpracę możemy liczyć. Wybadałbym też ile czasu ma na klan sam Leszu. Jeśli by się okazało, że mało, to proponowałbym nadanie Radzie Ognia większych uprawnień. Może nawet zrobienie z nas swego rodzaju regentów (Rada Regencyjna ).

Offline

 

#3 2008-05-18 12:11:19

Athan

Administrator

4447953
Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 133
Punktów :   

Re: Przyszłość klanu

Heh
calkiem ciekawa propozycja
jestem sklonny sie zgodzic z tym co proponuje Gamlin

/szkoda ze nikt inny sie nie wypowiedzial na temat przyszlosci klanu - nie wiem co mam o tym myslec/

Offline

 

#4 2008-05-20 12:39:15

Navren

Radny

Zarejestrowany: 2008-02-08
Posty: 45
Punktów :   

Re: Przyszłość klanu

Uważam że powinniśmy wyznaczyć cel na następna erę, czym się w niej zajmiemy. I to jak najszybciej(może ktoś chętny na bohatera:P) Astralnej chyba nie ma co rozpatrywać ponownie
Regulamin by sie przydało zacząć stosować "od zaraz". Zauważyłem jednak że jakiś czas temu, TE trochę uszczuplało, jeżeli chodzi o członków. Około 10 osób chyba poleciało, niektórzy jednak jeszcze są porozrzucani po klanach.
Mała jednak jest nadal aktywność RO


http://www.orodlin.pl/sign.php?type=2&id=445

Offline

 

#5 2008-05-20 16:54:54

Założyciel forum

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 86
Punktów :   
Id w grze: 273

Re: Przyszłość klanu

Ale za to zwiększa się aktywność zwykłych członków. Myślę, że Nathika wprowadziła w miarę spore ożywienie. Co (wybaczcie) mnie trochę zdziwiło. Zwykle bowiem dziewczyny jakie dołączały do TE wypowiadały się w jednym temacie (często tym samym, w którym się witały) i z reguły nie angażowały się tak w życie klanowe.
Co się tyczy celu klanu w następnej erze, to ja się nie wypowiem

Offline

 

#6 2008-05-20 23:08:06

Navren

Radny

Zarejestrowany: 2008-02-08
Posty: 45
Punktów :   

Re: Przyszłość klanu

Gamlin, wcale Ci się nie dziwię
Zazwyczaj kobiety(nie mówię wszystkie) udają, jak to ktoś powiedział "seksapile"
Na forum zew. klanu jest temat odnośnie loga klanu, może by powrócić do poprzedniego, vallheryjskiego?


http://www.orodlin.pl/sign.php?type=2&id=445

Offline

 

#7 2008-06-17 11:18:32

Athan

Administrator

4447953
Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 133
Punktów :   

Re: Przyszłość klanu

Awanse w klanie beda prawdopodobnie po zbudowaniu AM pod koniec obecnej ery Jesli chodzi o regulamin to wydaje mi sie ze powinien byc stosowany od przyszlej ery poniewaz teraz nie ma troche sensu Nie mam pojecia kto moglby u nas kandydowac na bohatera (moze MrChaos ktory byl bohaterem na Wastelandzie - jesli oczywiscie bedzie chcial, Felinix ktory tez kandydowal wtedy na Wastelandzie na bohatera ale odpuscil) Oczywiscie moze ktos inny zdecyduje sie kandydowac na bohatera - zobaczymy
Ostatnio część czlonkow powrocila do TE wiec nie jest az tak tragicznie poniewaz jest nas calkiem sporo w tym momencie

Ostatnio edytowany przez Athan (2008-06-17 11:20:18)

Offline

 

#8 2008-06-18 14:07:55

Blade

Super Admin Blade

9173604
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-02-08
Posty: 69
Punktów :   
Id w grze: 197

Re: Przyszłość klanu

W sumie jezeli nie zbudujemy AM w tej erze (jakims cudem), to ja juz mam plan na nastepna . Jezeli jednak uda nam sie ja skonstruowac, to moze zajmiejmy sie rozwojem orodlin pod wzgledem fabularnym?

Dodatkowo to co zwykle - rozdzielic stanowiska, awansowac najaktywniejszych i najbardziej umiejetnych, nakazac kto czym ma sie zajmowac.

Offline

 

#9 2008-06-18 14:31:32

Athan

Administrator

4447953
Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 133
Punktów :   

Re: Przyszłość klanu

Wydaje mi sie ze powinnismy budowac AM rowniez w kolejnej erze. Zwyciezajac dwa razy z rzedu bedziemy mieli calkiem spora przewage poniewaz dzieki temu bedziemy odgrywali dominujaca role w krainie W trzeciej erze moglibysmy sobie odpuscic i zajac sie czyms innym dajmy na to aspektem fabularnym a inne klanie niech sie mecza z AM
Zreszta nic nie stoi na przeszkodzie bysmy w drugiej erze rozwijali aspekt fabularny i budowali rowniez AM - wszystko zalezy od naszych checi

Rozdanie rang funkcyjnych jest w planach - moze uda sie w nastepnej erze wszystko zalatwic.
Awanse w naszych szreregach maja byc po zbudowaniu AM pod koniec tej ery

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.procity.pun.pl www.rodowody.pun.pl www.narutoofpbf.pun.pl www.narutomojadroganinja.pun.pl www.ozwierzakach.pun.pl