Rada Ognia

Forum przeznaczone dla przywództwa Tallamaris Elrquel

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Czy to forum może zostać, czy lepiej zrobić na fora.pl?

#1 2008-05-08 21:15:59

Eldian

Administrator

7414703
Zarejestrowany: 2008-02-08
Posty: 53
Punktów :   

200 dni TE w tej erze

Jak oceniacie ogólną sytuację TE która panuje po 200 dniach ery?
Osobiście uważam że jest dobrze. Na pewno nie jest rewelacyjnie ale jest dobrze. Czy zrobimy AM to nie wiem ale trudno. Z samym klanem... cieszy mnie napływ rekrutów (w tym kobiet - co dla wielu jest ważne). Istnieje dobra komunikacja itp. Problemem jest aktywność rady ale  na to chyba nie ma sposobu

Offline

 

#2 2008-05-13 15:04:45

Navren

Radny

Zarejestrowany: 2008-02-08
Posty: 45
Punktów :   

Re: 200 dni TE w tej erze

Endeki są ślepą siłą, brak im dobrego przywódcy, więc o AM się nie powinniśmy martwić.
Uważam, że jest dobrze. Do TE dołączyłem dopiero pod koniec IX ery Vall, więc nie mogę porównać od wewnętrznie  do poprzednich er


http://www.orodlin.pl/sign.php?type=2&id=445

Offline

 

#3 2008-05-15 11:46:57

Athan

Administrator

4447953
Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 133
Punktów :   

Re: 200 dni TE w tej erze

Hmm
TE "zloty wiek" ma juz za soba
osobiscie uwazam ze sytuacja w TE jest niezbyt ciekawa - jest po prostu zle
czlonkowie klanu sa malo aktywni, Rada Ognia tez przezywa kryzys, nie mamy ustalonych planow na przyszlosc, polityka zewnetrzna prawie nie istnieje, nie zrobilismy do konca reorganizacji klanu ktorej klan potrzebuje a czas leci itd
Dalej jestesmy dosc silni w krainie to fakt - widocznie inne klany przezywaja jeszcze gorsze kryzysy albo nie potrafia sie zmobilizowac aby nas pokonac gdy jestesmy oslabieni/slabi
Nie ma sie co oszukiwac - jestesmy cieniem dawnego TE i z dnia na dzien jest coraz gorzej, czesciowo to pewnie wynik przedluzajacej sie ery i wszechogarniajacej nudy, czesc czlonkow jest zajeta czyms w realu i nie ma az tyle wolnego czasu, ale my tez jestesmy winni temu jak klan wyglada
Wydaje mi sie ze czas sie w koncu zabrac za robote poniewaz jak tak dalej pojdzie to klan po prostu sie rozpadnie albo straci wiekszosc potencjalu

Wiem ze jestem dosc brutalny w swoich pogladach, nie mam klapek na oczach i widze co sie dzieje w naszych szeregach - ze nie jest fajne, ze nie jest dobrze itd. Czesciowo tez ponosze wine za to - widocznie bylem zbyt malo aktywny. Nie zamierzam nic nie robic i patrzec jak klan sie sypie. Postanowilem popracowac nad klanem co by go choc troche doprowadzic do porzadku - mam nadzieje ze ktos pomoze

Ostatnio edytowany przez Athan (2008-05-15 11:49:16)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ozwierzakach.pun.pl www.procity.pun.pl www.narutoofpbf.pun.pl www.kino.pun.pl www.narutomojadroganinja.pun.pl